Wyślij zapytanie
kunszt@kunszt.krakow.pl
lub zadzwoń
+48 12 423 43 60
+48 12 423 72 35

 

DRUK CYFROWY

K

Druk cyfrowy - technika dla powierzchni papier i karton. Możliwe wykonanie niskich nakładów. Wysoka jakość druku.  Nadruk jest zawsze wykonany w technice rastrowej full colour, a wszystkie szczegóły są doskonale widoczne. Od prostego tekstu do wysokiej jakości zdjęć, wszystko jest możliwe. Nadruk jest wykonywany z ogromną precyzją, co czyni go odpowiednim dla wielokolorowych nadruków. Dostępne są kolory wg. Pantone, jak i nadruk aż do samych krawędzi, co znacząco powiększa rozmiary nadruku w porównaniu z tamponem.

 

Druk cyfrowy na przedmiotach - w zależności od materiału i projektu, można wykonać nadruk na różnych podłożach. KONIECZNE WCZEŚNIEJSZE UZGODNIENIA PROJEKTOWE.

Nadruk wykonywany na specjalnych kształtach to jednak pewne ograniczenia w ofercie.

Na podłożach kolorowych musi być nadrukowana biała baza lub materiał musi być wcześniej odpowiednio przygotowany.

 

Etykieta cyfrowa - przy wykorzystaniu plotera logo jest nadrukowywane cyfrowo na materiale klejącym, który w tym samym czasie jest cyfrowo przycinany. Logo jest drukowane w pełnym kolorze. Jakość nadruku jest bardzo wysoka, a szczegóły są bardzo dobrze widoczne. Cena cennikowa jest podana dla standardowych kształtów. Nadruki złożone, w nietypowych kształtach są możliwe po wcześniejszych konsultacjach.

 

 

Zalety druku cyfrowego - druk cyfrowy to doskonałe uzupełnienie tradycyjnych technik druku. Stosowanie jest uzależnione od możliwości technologicznych.

 

·         znacznie mniejsze koszty druku niewielkich nakładów

·         skrócenie czasu realizacji zlecenia

·         możliwość szybkiej aktualizacji drukowanych informacji

·         możliwość personalizacji druku, czyli realizacja prac specjalnie podpisanych dla określonej osoby, również  - numeracja biletów, nazwiska na zaproszeniach, inne

·         możliwość taniego wznowienia nakładu, nawet pojedynczych egzemplarzy pracy

 

KUNSZT KUNSZT
Mapa strony