Wyślij zapytanie
kunszt@kunszt.krakow.pl
lub zadzwoń
+48 12 423 43 60
+48 501 451 972

 

ROLLUPY

Y

BANEROWY SYSTEM ROLOWANY SPEED UP

Speed Up jest prostym w obsłudze mobilnym systemem do szybkiej prezentacji. Błyskawiczny montaż, wygodny transport są gwarancją udanych akcji promocyjnych, konferencji i szkoleń.

 

Cartridge doskonale nadaje się do wspomagania różnego rodzaju działań marketingowych, które wymagają szybkiej zmiany przekazu wizualnego. Sposób błyskawicznej wymiany grafiki w systemie uczynił go jednym z najbardziej uniwersalnych narzędzi promocyjnych.

 

Dwustronny system DUPLEX charakteryzuje się eleganckim kształtem, prostotą konstrukcji i obsługi. Możliwość wykorzystania dwóch grafik jednocześnie to największa zaleta tego systemu.

 

ELECTRIC To nowość na rynku mobilnych systemów wystawienniczych
Dzięki małemu silnikowi elektycznemy ukrytemu w podstawie – plansza graficzna jest w ciągłym ruchu. W ten sposób wykorzystujemy aż 4 mb reklamy graficznej.
Odpowiedni mechanizm umożliwia nam zmianę kierunku przesuwania planszy.

 

Spider to idealny stojak pod banery. Jego prosta i stabilna konstrukcja sprawia, że wraz z banerem tworzą elegancki i oryginalny system wystawienniczy. Stojak składa się z kilku zintegrowanych ze sobą części, po złożeniu chowany do wygodnego pokrowca w którym mieści się również baner.

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE ROLLUPY

Y

Y

YKUNSZT KUNSZT