Wyślij zapytanie
kunszt@kunszt.krakow.pl
lub zadzwoń
+48 12 423 43 60
+48 501 451 972

 

ZAKŁADKI MAGNETYCZNE

Miło nam poinformować, że produkowana przez PUH KUNSZT, zakładka magnetyczna – otrzymała oficjalne potwierdzenie udzielenia patentu na wynalazek ze wskazaniem wyłączności na rzecz Iwona Dulińska, Jerzy Duliński. Ochrona patentowa trwa od 16 marca 2005 roku i jest uprawomocniona przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej stosownym dokumentem. Jest to jeden z pierwszych patentów w branży reklamy. Ochrona roztaczana przez prawo patentowe i prawo autorskie działa na całym świecie.

Jak dotychczas, właściciele patentu udzielili licencji na produkcję zakładek PUH KUNSZT. Niemniej, zapraszają do współpracy.

Szczegóły techniczne patentu zamieszczone są w Dzienniku Ustaw i na oficjalnych stronach internetowych Urzędu Patentowego.

 

   
Doskonały do zaznaczania miejsca w kalendarzu książkowym, notatniku czy dokumentach biurowych. Służy jako reklamowy znacznik.

PRZYCZEP SIĘ DO KONKURENCJI

Każdy z nas ma swoje ulubione rodzaje kalendarzy książkowych i notesów. Nie zawsze zdążymy obdarować naszego Partnera Handlowego kalendarzem tak szybko, aby uzywał go przez cały rok. Proponowane SPINACZE MAGNETYCZNE są ładne i praktyczne. zamieszczone na nim informacje, oferty, skrócony kalendarz, atrakcyjny projekt i wykorzystanie magnesu gwarantują, że Państwa spinacze będą długo towarzyszyć obdarowanemu.
Magnes zapewnia, że Państwa spinacz z kalendarzem nie wypadnie z kalendarza czy dokumentów. Wymiar spinacza jest dostosowany również do biznesowego kalendarza kieszonkowego..

Druk:
z zewnątrz: - pełny kolor + folia błysk,
środek: - kalendarium lub inna forma - 2 kolory

W ramach jednej realizacji możemy wykonać kilka różnych projektów plastycznych (uzgodnione indywidualnie)
   

przykładowe realizacje zakładek magnetycznych:

 KUNSZT KUNSZT