Wyślij zapytanie
kunszt@kunszt.krakow.pl
lub zadzwoń
+48 12 423 43 60
+48 501 451 972

STUDIO GRAFICZNE

Projekt – to jeden z najistotniejszych elementów kreowania wiarygodnego, pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy. Przy pierwszym spotkaniu i zamienionych słowach, pozostaje nam ….. kilka otrzymanych materiałów o firmie. Jeżeli otrzymane materiały są eleganckie i trwałe, używamy je – odwiedzamy stronę internetową naszego rozmówcy.

Czasy, w których żyjemy opierają się na wyrównanym poziomie usług.

Jesteśmy wzrokowcami. Więc wyróżnienie się w tłumie ofert to  podstawa.

Za zaistnienie w pamięci odbiorcy czy tez konsumenta, nawiązanie kontaktu i być może współpracę, odpowiedzialna jest kompleksowa i spójna linia przekazu o naszej firmie lub produkcie. NASZE PROJEKTY POWSTAJĄ W OPARCIU O WIEDZĘ Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA, GŁEBOKIEJ ZNAJOMOŚCI RYNKU I PSYCHOLOGII REKLAMY. A my wiemy, jak to robić..

Oferujemy kompleksowe projekty identyfikacja wizualna firmy wraz opracowaniem do rejestracji i rejestracją w Urzędzie Patentowym, rebranding firmy, wizytówki, zakładki magnetyczne, katalogi, foldery reklamowe, plakaty, ulotki, notes A4 lub notes A5, bloczki samoprzylepne, teczki firmowe, kalendarze trójdzielne, kalendarze książkowe, torby firmowe, materiały prasowe i ogłoszenia, upominki, opakowania, strony internetowe, odzież firmową,  wystrój biur, wystrój salonu sprzedaży.    Zakres prac – zależy od Państwa życzeń.

Zapraszamy do wędrówki po wybranych naszych realizacjach. Przestawione portfolio, to efekt współpracy z firmami, które nam zaufały. Są naszymi PARTNERAMI. Z największa przyjemnością powitamy Państwa w tym Gronie.

 

Nasza definicja designu: to miejsce spotkania sztuki, kreacji  i wiedzy z użytecznością produktu w marketingu firmy. Dlatego każdy projekt to nasze nowe wyzwanie na którym skupiamy całą naszą wiedzę, doświadczenie i moce twórcze....

 

 

Zasady przygotowania materiałów cyfrowych do druku i zdobień (pobierz)

 


KUNSZT KUNSZT